Wycieczka klasy 6e do Goraja
Uroki jesieni towarzyszyły wycieczce klasy 6e do Goraja, która odbyła się 12 października 2022 roku. Pierwszym punktem programu było Centrum Promocji Lasów Państwowych, po którym oprowadził nas i pokazał ciekawą wystawę interaktywną Pan Rafał Marcińczak. Odbyliśmy również pieszą wycieczkę urokliwymi ścieżkami leśnymi i odwiedziliśmy grób Hrabiego Hochberga. Następnie zwiedziliśmy zamek, który wcale nie jest stary, ale piękny i posiada przemyślane rozwiązania konstrukcyjne. Poznaliśmy również ofertę kształcenia w Zespole Szkół Leśnych w Goraju - technik leśnik. Podsumowaniem wycieczki było pieczenie kiełbasek na ognisku, które na świeżym powietrzu smakowały wyśmienicie.
Składam podziękowanie rodzicom i opiekunom, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji wycieczki. Myślę, że w pamięci uczniów zostaną wyjątkowe wrażenia, takie jak: smak nasion buczyny, mierzenie obwodu pnia największego drzewa, wybarwienia jesiennych liści, odróżnianie grzybów jadalnych i woń ogniska 







Stanisława Horoszkiewicz-Wołk

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!