Pracownia do zajęć kulinarnych
Z początkiem roku szkolnego w naszej szkole otwarta została pracownia kulinarna. Powstała w ramach realizacji projektu edukacyjnego realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów pod nazwą „Laboratoria przyszłości”.
Jest to program skierowany do szkół podstawowych, którego celem jest kształtowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. Uczniowie mają możliwość rozwijania swoich talentów, nauki praktycznych umiejętności i spędzenia czasu w atrakcyjny sposób.
W pracowni kulinarnej znajdują się sprzęty tworzące nowoczesną pracownię gastronomiczną takie jak: roboty planetarne, miksery, blendery, piece indukcyjne, opiekacze wielofunkcyjne, lodówki, garnki, czajniki i inne akcesoria kuchenne.
Zajęcia odbywają się w miłej i twórczej atmosferze. Sprzyjają odkrywaniu talentów, rozwijają pasje kulinarne, uczą wielu praktycznych umiejętności.
Opiekun koła
K. Jęśko


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!