Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

Z NOWYM ROKIEM – NOWYM KROKIEM

Ocena 0/5

Dnia 5 stycznia odbyło się w klasie 2b spotkanie noworoczne. Złożyliśmy życzenia, otrzymaliśmy prezenty konsumowaliśmy słodkości przygotowane przez Rodziców.  Nowy Rok, to także doskonała okazja do nauki tańca. Poznaliśmy podstawowe kroki tańca towarzyskiego - walca.

Dziękuję Rodzicom za wysiłek i trud jaki włożyli w przygotowanie  tej uroczystości.  

Wych. Klasy 2b
Wioleta Pilecka

 

Galeria zdjęć

320775148_475518881440389_5467524269214781152_n 320808148_1336619363778293_7413662143327403163_n 321004161_551780523288378_3674559459143842182_n 321611104_706492881030518_7222693527262710854_n 322013539_538148411667915_4103403502060481712_n 322240010_687923353020654_6812755751870853120_n 322493277_1212407763022505_2271523306592577630_n 322714732_715256293453970_4708640353955194683_n 323114899_1305954826646808_8169791574876470913_n 323434188_575441414399611_1848959667596942715_n 323643985_3309326755987564_1341555451943398338_n 323883195_1791088747942493_203584012791000699_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności