Z NOWYM ROKIEM – NOWYM KROKIEM
Dnia 5 stycznia odbyło się w klasie 2b spotkanie noworoczne. Złożyliśmy życzenia, otrzymaliśmy prezenty konsumowaliśmy słodkości przygotowane przez Rodziców. Nowy Rok, to także doskonała okazja do nauki tańca. Poznaliśmy podstawowe kroki tańca towarzyskiego - walca.
Dziękuję Rodzicom za wysiłek i trud jaki włożyli w przygotowanie tej uroczystości.
Wych. Klasy 2b
Wioleta Pilecka

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!