DZIEŃ MIKOŁAJKOWEJ CZAPKI
Dzisiejszy dzień, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, przebiegał pod hasłem „Dnia mikołajowej czapeczki”. Uczniowie, którzy przyszli dziś do szkoły w mikołajowych czapkach zwolnieni byli z odpowiedzi ustnych oraz nie musieli pisać niezapowiedzianych kartkówek. Dodatkową atrakcją były odwiedziny Świętego Mikołaja oraz jego wesołej drużyny w klasach 1-4. Najgrzeczniejsze dzieci mogły liczyć na słodkiego cukieraska. Mikołajową ekipę można było również spotkać podczas przerw na szkolnych korytarzach. Chętni uczniowie mogli poprosić Mikołaja o wspólną fotkę... tak na pamiątkę.
Wesołych Mikołajek!
Samorząd Uczniowski


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!