Edukacja z wojskiem - klasa 7b w akcji!
W piątek, 6 czerwca, uczniowie klasy 7b uczestniczyli w wyjątkowych zajęciach w ramach oglnopolskiego projektu "Edukacja z wojskiem".
Naszym gościem był żołnierz Wojska Polskiego, który poprowadził specjalnie przygotowane warsztaty dotyczące bezpieczeństwa i obronności. Zajęcia były pełne praktycznych wskazówek i ciekawych przykładów - siódmoklasiści mogli na własnej skórze poczuć, jak ważna jest wiedza z zakresu obrony i ochrony ludności.
Dziękujemy naszemu gościowi za inspirujące spotkanie i cenną lekcję odpowiedzialności obywatelskiej!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!