Logo SP 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie

Finał XVI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski   

Ocena 0/5

17 października 2025 w Pile rozegrany został finał Olimpiady Ekologicznej, w którym udział wzięło pięciu reprezentantów naszej szkoły.
Polegał na rozwiązaniu testu złożonego z 30 pytań o niezwykle szerokiej tematyce ekologicznej w trzech kategoriach. 2 miejsce zajęła Marcelina Domagała  podtrzymując wysoki poziom z poprzedniego roku. Należy podkreślić, że w tym konkursie uczestniczą uczniowie z pięciu powiatów. Niewiele do wyróżnienia zabrakło Marysi Wicher,  która przegrała rywalizację o zaledwie 1 punkt. 7 grudnia w Centrum Powiatowym ISKRA w Pile odbędzie się uroczyste podsumowanie olimpiady, na którym będą wręczone dyplomy i nagrody. Na tę galę oczywiście zaproszenie otrzymała Marcelina. Gratulacje!  
Janusz Gołębiewski

Galeria zdjęć

566215198_1447504360433461_3449626326671673910_n 566216132_1447504237100140_736505686741490526_n 566276742_1447504107100153_117044136159440254_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności