Wycieczka klasy 2b i 2d do Wielenia
Dnia 20 października klasy 2b i 2d udały się na wycieczkę do Wielenia. W Strefie Odkrywania Wyobraźni i Kreatywności SOWA miały możliwość eksperymentowania i tym samym poznawania zjawisk fizycznych. Następnie w Mediatece zwiedziły multimedialną bibliotekę. Zwieńczeniem wycieczki był pyszny poczęstunek w kawiarni.
W. Pilecka
B. Kwiczak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!