Spotkanie ze stomatologiem w I c
W dniu 18 marca w klasie 1c odbyło się spotkanie z panem Adrianem Szafinskim z zespołu gabinetów alDent. Dzieci poznały jak należy dbać o zęby, jak wyglądają narzędzia stomatologiczne i na czym polega praca stomatologa.
Każde dziecko od firmy alDent otrzymało pamiątkowy dyplom i szczoteczkę do zębów. Bardzo miłe spotkanie zakończyliśmy szerokim uśmiechem.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!