Szkolny Konkurs Fizyczny „List gończy za zjawiskiem fizycznym” rozstrzygnięty!
Z radością ogłaszam wyniki naszego nietypowego konkursu fizycznego, w którym uczniowie wcielili się w detektywów nauki, tropiąc ciekawe zjawiska i prawa fizyki!
I miejsce – Julia Pierko (kl. 8B)
II miejsce – Lilianna Chwarścianek (kl. 7A)
III miejsce – Julia Wardyńska (kl. 8A)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom za pomysłowość, zaangażowanie i kreatywne podejście do fizyki!
Serdeczne podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców, która ufundowała nagrody.
mgr Katarzyna Boruszak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!