Kanapkowe inspiracje klasy 2d
Dnia 28 października klasa 2d uczestniczyła w zajęciach kulinarnych. Zajęcia kulinarne to doskonała okazja, by połączyć naukę z pasją! Uczniowie mają możliwość samodzielnego przygotowywania potraw, poznawania nowych smaków i eksperymentowania w kuchni. To zajęcia, które rozwijają zmysły, uczą pracy zespołowej i dają wiele satysfakcji! Dzieci wykonały pyszne kanapki i ze swojego zadania wywiązały się wzorowo. Na pewno tu wrócimy aby kontynuować przygodę z kuchnią.
B. Kwiczak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!