SYMBOLE PATRIOTYCZNE
Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy SP1 w Czarnkowie rozstrzygnęło konkurs plastyczny pt. SYMBOLE PATRIOTYCZNE.
Uczniowie wykonali piękne prace, które ozdobiły główną gazetkę w szkole tuż przed świętem 11 listopada. Dzieci pokazały, że są dumne z bycia Polakami. Komisja pogratulowała wszystkim uczestnikom i nagrodziła 9 dzieci dyplomami i drobnymi upominkami. Gratulujemy!!! Organizatorki:
Stanisława Horoszkiewicz-Wołk i Joanna Milanowicz


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!