7 i 8 grudnia w naszej szkole klasy 8 a, 8 b, 8 d, 8 f brały udział w spotkaniu profilaktyczno - wychowawczym prowadzonym przez trenerów Archipelagu Skarbów. W ciągu dwóch czterogodzinnych bloków warsztatowych uczniowie mieli okazję zapoznać się z głównymi zagadnieniami programu profilaktycznego Archipelag Skarbów. Program uczy zdrowego i mądrego stylu życia, łącząc atrakcyjność dla młodzieży z silnym przekazem w kilku dziedzinach profilaktyki jednocześnie. Zachęca młodzież do unikania alkoholu, narkotyków, przemocy i pornografii. Pokazuje znaczenie szacunku i wzajemnej pomocy w przyjaźni i miłości.
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!