Uczniowie naszej szkoły z klas 1-3, uczęszczający do świetlicy szkolnej, wzięły udział w projekcie ekologicznym zorganizowanym przez Jeronimo Martins Polska S.A. - Biedronka. Celem akcji było kształtowanie postaw proekologicznych, wyrabianie szacunku dla przyrody i jej piękna oraz konieczności jej ochrony, a także doskonalenie umiejętności współdziałania i współpracy i kształtowanie wrażliwości plastycznej.
Dzieci słuchały fragmentów książki „Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc”, poznały zagrożone gatunki zwierząt w Polsce wykonywały prace plastyczne na konkurs. Uczniowie za swoje rysunki otrzymali nagrody ufundowane przez organizatora akcji – urocze zwierzątka Swojaki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział.
Koordynatorzy akcji w szkole – Aleksandra Matecka-Świętek, Ewa Gołębiewska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!