Zajęcia w pracowni kulinarnej
Uczniowie koła kulinarnego z kl. V i VI przygotowywali sałatki owocowe oraz zapiekanki.
Dzieci przynosiły z domu potrzebne produkty, natomiast sprzęt do przygotowywania, smażenia, pieczenia pochodzi z projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.
Krystyna Jęśko
opiekun koła


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!