Olimpiada Ekologiczna Subregionu Północnej Wielkopolski
Dnia 20 października 2022 r. odbyła się Olimpiada Ekologiczna Subregionu Północnej Wielkopolski ( etap powiatowy). Celem takiej olimpiady jest kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz właściwych postaw wobec środowiska. Nasza szkoła wystawiła reprezentantów w dwóch kategoriach. Uczniowie nasi popisali się niesamowitą znajomością zagadnień ekologicznych zdobywając odpowiednio w kategorii klas IV – VI pierwsze i drugie miejsce :
I m w powiecie Mateusz Czwojdrak z klasy V a, II m Olga Błoch z klasy VI d
W kategorii klas VII – VIII II m Alicja Skotarczyk z klasy VIII a oraz III m Marta Błoch także z klasy VIII a .
Wielkie gratulacje!!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!