Konkurs recytatorski
15 listopada 2021 r. odbył się w naszej szkole Konkurs recytatorski. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach wiekowych. Uczniowie młodsi (z klas IV, V i VI) recytowali wiersze Juliana Tuwima. Uczniowie klas siódmych i ósmych popisywali się interpretacją monologów bohaterów "Zemsty", "Balladyny", "Dziadów cz. II", "Romea i Julii". Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą artystyczną ucztę, a zwycięzcom gratulujemy. Nagrody otrzymali:
grupa młodsza
I miejsce - Piotr Machnicki kl. 5 b
II miejsce - Natasza Pierudzka kl. 4 a
III miejsce - Olga Błoch kl. 5 d
grupa starsza
I miejsce - Agata Kulesza kl. 8 d
II miejsce - Marta Błoch kl. 7 a
III miejsce - Wojciech Sroka kl. 7 a


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!