Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Klasa 2b Pierwszy Dzień Wiosny powitała wyjątkowo i bardzo smacznie. Babcia i rodzice Wiktora W. przygotowali dla każdego z nas po kilka naleśników. Były pyszne. Dziękujemy
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!