Powitanie wiosny w Jedynce - Lekcje z pomysłem
Mimo niesprzyjającej pogody w Jedynce od rana czuć było wiosnę. Tego dnia ubrani na kolorowo uczniowie i nauczyciele witali tę wyczekiwaną przez wszystkich porę roku.
Wychowankowie klas 4-8 uczestniczyli w "Lekcjach z pomysłem", prowadzonych przez nauczycieli i uczniów, tworzyli "Łąkę z metra", rozwiązywali wiosenne zagadki za pomocą QR-kodów. Najstarsi uczniowie brali również udział w zajęciach z programu profilaktycznego "Archipelag skarbów". Podczas przerw towarzyszyła nam muzyka. Było wiosennie, kolorowo i wesoło.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!