Dzień Życzliwości w Jedynce
Piątkowy dzień minął nam pod znakiem uśmiechu, współpracy i dobrych słów. Uczniowie świetlicy stworzyli " Łańcuch Dobrych Słów", w którym każdy kolorowy element niósł ze sobą pozytywną myśl lub komplement. Nie zabrakło także ruchu i radości - wspólna zabawa balonem przyniosła mnóstwo śmiechu i energii! Starsi koledzy przygotowali dla młodszych wyjątkową niespodziankę. Przeczytali im bajkę o Trzech Świnkach, która tym razem opowiadała o tym,jak świnki otrzymywały materiały od innych osób,aby zbudować swoje domki. To piękna lekcja o pomaganiu sobie nawzajem. . Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie i cudowną atmosferę! Niech życzliwość towarzyszy nam każdego dnia . Na koniec zajęć wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie z Dyrektorem Szkoły oraz uczniami klasy I -II pełne uśmiechu i dobrej energii.
Ewelina Bielas


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!