Uczennica naszej szkoły laureatką Wielkopolskiego Konkursu Biologicznego
Z radością informujemy, że uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie, Marcelina Domagała , zdobyła drugi raz z rzędu tytuł laureata w prestiżowym Wielkopolskim Konkursie Biologicznym.
To ogromne wyróżnienie, które potwierdza nie tylko jej pasję i wiedzę, ale także ciężką pracę włożoną w rozwijanie zainteresowań naukowych.
Konkurs obejmuje różnorodne zagadnienia z biologii, od genetyki i ekologii, po anatomię i fizjologię roślin i zwierząt. Laureatami zostają tylko uczniowie, którzy wykazali się wyjątkowym zrozumieniem tematu i zdolnością do logicznego myślenia naukowego.
Marcelina przygotowywała się do konkursu przez wiele miesięcy a nawet lat, biorąc z powodzeniem udział w i innych konkursach o tematyce biologicznej . Jej zaangażowanie i determinacja przyniosły wspaniały efekt. Dyrekcja szkoły oraz nauczyciele wyrażają ogromną dumę z osiągnięcia uczennicy. Jak podkreślają, sukces ten jest dowodem na to, że pasja i systematyczna praca prowadzą do znakomitych wyników.
Tytuł laureata w Wielkopolskim Konkursie Biologicznym otwiera przed Marceliną nowe możliwości, m.in. udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych i stypendia naukowe. To także inspiracja dla młodszych uczniów, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania naukowe.
Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w nauce!
J. G.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!