Wizyta leśniczego
27 maja gościliśmy w naszej świetlicy pana Michała Bartkowiaka z Nadleśnictwa Sarbia. W czasie spotkania pan leśniczy opowiadał dzieciom o lesie i jego mieszkańcach. Zademonstrował poroże jelenia oraz kły dzika. Opowieści leśniczego urozmaicone były pokazem gałązek naszych polskich drzew. Dzieci bardzo angażowały się w zajęcia, chętnie odpowiadały na stawiane im pytania oraz same zadawały wiele pytań dotyczących przyrody i pracy w lesie, na które otrzymały wyczerpujące odpowiedzi. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, a wysłuchane ciekawostki i wiadomości poszerzyły wiedzę przyrodniczą uczniów.
Aleksandra Matecka-Świętek


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!