Pierwsze egzaminy na kartę rowerową za nami
28 maja 2022 r. o swoje pierwsze prawo jazdy ubiegali się uczniowie kl. IV. Po zdaniu testów przystąpili do części praktycznej egzaminu. Pod okiem policjantów uczniowie musieli wykazać się dobrą znajomością przepisów ruchu drogowego i umiejętnością prawidłowej techniki jazdy.
Wszyscy ubiegający się o kartę rowerową zaliczyli egzamin praktyczny, chociaż nie obyło się bez poprawek.
Szczęśliwym posiadaczom pierwszego w życiu „prawa jazdy” Gratulujemy!
K. Jęśko


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!