Wizyta w Urzędzie Miasta Czarnków.
W dniu 20 maja 2025r. świetlica szkolna wraz z wychowawcami odwiedziła Urząd Miasta w Czarnkowie. Po przybyciu na miejsce uczniowie oraz nauczyciele zostali serdecznie przywitani przez Pana Burmistrza - Jacka Klimaszewskigo. Pan Burmistrz osobiście wyjaśnił uczniom zasady funkcjonowania urzędu. Wszystko odbyło się w poczuciu poszanowania i kształtowania lojalnej tożsamości obywatelskiej. Dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzenia budynku urzędu. Uczniowie zwiedzili: gabinet Burmistrza, gabinet zastępcy burmistrza, salę sesyjną. Na zakończenie każdy uczeń wycieczki otrzymał miły upominek. Dziękujemy serdecznie władzom urzędu oraz pracownikom administracyjnym za możliwość poznania pracy urzędnika oraz za poświęcony czas.
Wychowawcy świetlicy


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!