PRZYGOTOWANIA DO WOJEWÓDZKIEGO FINAŁU TURNIEJU BRD
Uczniowie naszej szkoły intensywnie przygotowują się do Wojewódzkiego Finału Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbędzie się 22 maja w Lesznie.
W ramach przygotowań trenują rozwiązywanie testów teoretycznych z zakresu przepisów ruchu drogowego, ćwiczą udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, a także pokonują tor przeszkód, doskonaląc swoje umiejętności jazdy na rowerze. Konkurencje są bardzo wymagające, dlatego uczniowie spotykają się po lekcjach oraz w dniach wolnych od zajęć szkolnych, by jak najlepiej opanować wszystkie elementy rywalizacji.
W finale spotkają się najlepsze drużyny z poszczególnych powiatów województwa, dlatego poziom zmagań będzie niezwykle wysoki.
Trzymamy kciuki za naszą reprezentację i życzymy im powodzenia w tym prestiżowym turnieju!
K. Jęśko


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!