Wyjątkowy dzień - Narodowe Święto Niepodległości
Każdego roku o listopadowej porze w naszej szkole świętujemy Dzień Niepodległości. Odświętny nastrój podkreśliła akademia szkolna w wykonaniu uczniów z klasy 7b i kółka muzycznego. Nastrojowe wiersze i pieśni patriotyczne płynące ze sceny stworzyły podniosły charakter widowiska. Każde słowo czytane, deklamowane czy śpiewane przypomniało nam o trudnej drodze wielu pokoleń Polaków ku wolności. Z dumą świętujemy Dzień Niepodległości. Widowni dziękujemy za wyrazy uznania.
Wychowawca klasy 7b - H. Włodarczak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!