Z wizytą na "Górce"
Wczoraj uczniowie kl. 8 pod opieką nauczycieli wybrali się na "Górkę". Uczniów powitał dyrektor szkoły pan Jan Palacz. Specjalnie dla nas przygotowano pokaz naukowy z różnymi eksperymentami. Następnie uczniowie Zespołu Szkół im. J. Nojego oprowadzali nas po szkole. Uczniowie Jedynki mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną, zobaczyć pracownie w których uczy się zawodu, a także mogli porozmawiać ze starszymi kolegami i koleżankami.
K. Jęśko


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!