Wycieczka do Wielkanocnej Wioski Zajączka
W czwartek 21.03 uczniowie klasy 1a,1b i 2d wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę w poszukiwaniu Wiosny do Wielkanocnej Wioski Zajączka. Zawitaliśmy w Promno Stacji, gdzie serdecznie przywitał nas pomocnik Zajączka-Kurczak, który obiecał nam moc atrakcji i wrażeń w poszukiwaniu Wiosny.
Aby spotkać się z Zajączkiem dzieci miały za zadanie rozwiązać wesołe zagadki, oraz wykonać kilka zadań, które okazały się dziecinnie łatwe.
Wspólnie przypomnieliśmy sobie jakie są tradycje Wielkanocne i potrawy w tym szczególnym okresie.
Całość wieńczyła zabawa na dmuchanym placu zabaw oraz samodzielnie udekorowanie wielkanocnej pisanki.
Po tak licznych atrakcjach był czas na krótki odpoczynek podczas wspólnego posiłku, oraz nabranie sił na kolejną atrakcję, która polegała na odczarowaniu Wiosny wspólnym tańcem a zarazem przegonieniu zimy. Śmiechu było co nie miara- ale udało się.
Na koniec wycieczki zrobiliśmy małe zakupy w sklepiku z pamiątkami no i nadszedł czas na wyczekiwane spotkanie z Zajączkiem, który po tak intensywnych zajęciach i super zabawie obdarował wszystkich słodkościami. No i jeszcze zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.
Cała wycieczka upłynęła wszystkim w bardzo miłej atmosferze i szczęśliwi wróciliśmy do domu.
Wychowawcy klasy 1a i 1b.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!