SZKOLNE GRAFFITI
Z inicjatywy Pani Karoliny Kokot-Wardęgi, Samorząd Uczniowski w grudniu ubiegłego roku złożył wniosek do Rady Rodziców o pokrycie kosztów wykonania graffiti na murze przy boisku klas 4-6. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs dla uczniów klas 5-8, na wykonanie projektu graffiti, na podstawie którego pomalowany zostanie mur. Konkurs wygrała Eliza z klasy 8 b i to właśnie na podstawie jej pracy, w dniu dzisiejszym, artyści street artu — Rysiu i Tomek — rozpoczęli działania nad graffiti. Poniżej kilka zdjęć z przebiegu pracy twórczej. Ciąg dalszy nastąpi
Samorząd Uczniowski


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!