Spotkanie z pielęgniarką
W minionym tygodniu uczniowie kl. 1 A i 1 B spotkali się z pielęgniarką, panią Martyną, która omówiła zasady zdrowego stylu życia oraz przypomniała uczniom jak należy zachować się, gdy jesteśmy świadkami wypadku. Zademonstrowała uczniom jak należy prawidłowo wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową oraz pokazała sposób ułożenia w pozycji bezpiecznej. Następnie pod czujnym okiem pani pielęgniarki każde dziecko mogło samodzielnie wykazać się praktyczną znajomością udzielania pierwszej pomocy . Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Martynie za przyjęcie zaproszenia do naszej szkoły . Była to doskonała lekcja podczas, której uczniowie zdobyli umiejętności, które w przyszłości mogą przyczynić się do uratowania komuś życia .


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!