Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 12 lipca 2024
Imieniny: Jan, Wera, Brunon
pochmurno
25°C

UCZNIOWIE I RODZICE

ROK SZKOLNY 2023/2024

Wychowawcy klas

Wyprawka ucznia kl. I 2024/25  (.pdf)

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I w roku szkolnym 2024/2025 (.pdf)

 

 

--------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY 2022/2023

Ubezpieczenie  

Zakres ubezpieczenia

Program NNW

Postanowienia dodatkowe

Karta produktu

Zasady zgłaszania i likwidacji szkód 

 

 Wychowawcy klas 

Lp.

Klasa

Wychowawca

1

1a

Grażyna Koch

2

1b

Ewa Jasińska

3

1c

Hanna Wardyńska

4

1d

Katarzyna Durska

5

2a

Jolanta Jagiełka

6

2b

Wioleta Pilecka

7

2c

Katarzyna Klimczak

8

2d

Beata Kwiczak

9

3a

Danuta Kaczmarek

10

3b

Jolanta Jur

11

3c

Ewa Górska

12

3d

Emilia Symonowicz

13

4a

Marzena Rosada

14

4b

Hanna Włodarczak

15

4c

Anna Stróżyńska

16

4d

Jolanta Kopińska

17

5a

Lidia Albin

18

5b

Agnieszka Sierszchuła

19

5c

Hanna Polanowska

20

5d

Karolina Gwiaździńska

21

6a

Grażyna Lipińska

22

6b

Małgorzata Kubis-Kunysz

23

6c

Karolina Sroka

24

6d

Lucyna Piątkowska

25

6e

Stanisława Horoszkiewicz-Wołk

26

7a

Małgorzata Klimaszewska

27

8a

Karolina Kokot-Wardęga

28

8b

Sylwia Świątek

29

8c

Dorota Sinoradzka

30

8d

Katarzyna Mleczko

31

8e

Karolina Przytulska

32

8f

Krzysztof Piątkowski

 

  Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2022/2023                    

 

lp

Nauczyciel

                         Dostępność

Dzień

godz.

 

pomiesz-

czenie

1.

Albin Lidia

Wtorek

14.25 - 15.25

106

2.

Bielas Ewelina

Poniedziałek

8.10 - 8.40

250

Środa

11.10 - 11.40

250

3.

Biskup Monika

Poniedziałek

14.30 - 15.30

241/biblioteka

4.

Bryk Ryszard  

Środa

14.25 - 15.25

114

5.

Budaj Mateusz

Czwartek

16.10-17.10

247

6.

Durska Katarzyna

Czwartek

12.50 -13.50

303

7.

Dymek Kamila

Poniedziałek

14.30 -15.30

248

8.

Gołębiewska Ewa

Wtorek

14.30 -15.30

201

9.

Gołębiewski Janusz

Wtorek

14.30 -15.30

212

10.

Górska Ewa

Poniedziałek

14.25 - 15.25

219

11.

Gwiaździńska Karolina

Piątek

14.25 -15.25

114

12.

Horoszkiewicz-Wołk Stanisława

Poniedziałek

14.35-15.35

225

13.

Jagiełka Jolanta

Środa

13.25-14.25

19

14.

Jasińska Ewa

Środa

7.50 - 8.50

221

15.

Jęśko Krystyna

Poniedziałek

14.25 -15.25

006

16.

Jur Jolanta

Wtorek

13.40 -14.40

18

17.

Jurczyńska Beata

 

 

 

18.

Kaczmarek Danuta

Poniedziałek

12.00 -13.00

15

19.

Klimaszewska Małgorzata

Poniedziałek

14.30 -15.30

142

20.

Klimczak Katarzyna

Poniedziałek

7.40 - 8.40

219

21.

Koch Grażyna

Środa

12.30 - 13.30

16

22.

Kokot-Wardęga Karolina

Poniedziałek

14.35 - 15.35

108

23.

Kopińska Jolanta

Środa

15.40-16.40

108

24.

Kostyk Elżbieta

Piątek

14.00 -15.00

201

25.

Kozłowski Marek

Środa

15.40 -16.40

222

26.

Krzyśka Dominik

Czwartek

16.00 -17.00

126

27.

Kwiatkowska Hanna

Poniedziałek

12.40 - 13.40

006

28.

Kwiczak Beata

Poniedziałek

16.00 - 17.00

302

29.

Lipińska Grażyna

Środa

7.00 - 8.00

119

30.

Luleczka Agnieszka

Wtorek

14.00 - 15.00

205

31.

Maćkowiak Krzysztof

Środa

15.00 - 16.00

101 A

32.

Matecka-Świętek Aleksandra

Poniedziałek

10.10 - 11.10

247

33.

Maternik Aneta

Czwartek

15.30 - 16.30

224

34.

Mleczko Katarzyna

Czwartek

14.25 - 15.25

226

35.

Nowak-Retkowska  Małgorzata

Środa

14.30 - 15.30

225

36.

Nowicka Joanna

Poniedziałek

13.25 - 14.25

224

37.

Pertek Anna

Wtorek

10.40 - 11.40

249

38.

Piasecka-Kłos  Agnieszka

Poniedziałek

12.25 - 13.35

203

39.

Piątkowska Lucyna

Środa

14.30 - 15.30

116

40.

Piątkowski Krzysztof

Poniedziałek

14.30 - 15.30

109

41.

Pilecka Wioleta

Środa

13.40 - 14.40

304

42.

Polanowska Hanna

Środa

17.00 - 18.00

117

43.

Przytulska Karolina

Poniedziałek

14.40 - 15.40

020

44.

Redmann Irena

Środa

15.20 - 16.20

206

45.

Rosada Marzena

Czwartek

14.25 - 15.25

111

46.

Schaefer Aleksandra

Wtorek

14.25 - 15.25

116

47.

Sierszchuła Agnieszka

Czwartek

14.35 - 15.35

110

48.

Sinoradzka Dorota

Poniedziałek

14.25 - 15.25

230

49.

Skorupska-Szklińska S.

Środa

7.00 - 8.00

114

50.

Skowron Bożena

Czwartek

7.00 - 8.00

230

51.

Sroka Adam

Czwartek

14.35 - 15.35

241

52.

Sroka Karolina

Wtorek

14.25 - 15.25

118

53.

Stróżyńska Anna

Środa

14.25 - 15.25

213

54.

Symonowicz Emilia

Czwartek

13.25 - 14.25

20

55.

Szymańska Renata

Wtorek

9.10 - 9.40

247

Czwartek

11.10 - 11.40

247

56.

Świątek Sylwia

Poniedziałek

14.25 - 15.25

222

57.

Turek Bartłomiej

Środa

15.00 - 16.00

126

58.

Wardyńska Hanna

Poniedziałek

7.40 - 8.40

305

59.

Włodarczak Hanna

Wtorek

14.25 - 15.25

144

60.

Zięba Joanna

Środa

13.40 - 14.40

15

 

 

Kalendarz roku szkolnego 2022/ 2023

Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września 2022 r.

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2022 r.

Wszystkich Świętych

1 listopada 2022 r.

Święto Niepodległości

 11 listopada 2022 r.

Zimowa przerwa świąteczna

23 – 31 grudnia 2022 r.

Nowy Rok

1 stycznia 2023 r.

Święto Trzech Króli

6 stycznia 2023 r.

Ferie zimowe

30 stycznia – 12 lutego 2023

Wiosenna przerwa świąteczna

6 – 11 kwietnia 2023 r.

Weekend majowy

 1 - 3 maja 2023 r.

Egzamin Ósmoklasisty

język polski – 23 maja  2023 r. (wtorek)

matematyka – 24 maja  2023 r. (środa)

język obcy – 25 maja 2023 r. (czwartek)

Boże Ciało

8 czerwca 2023 r.

Zakończenie zajęć
dydaktyczno – wychowawczych

23 czerwca 2023 r.

Ferie letnie

24 czerwca – 31 sierpnia 2023 r.

Dodatkowe dni wolne od zajęć edukacyjnych

31 października 2022 r.
(przed dniem Wszystkich Świętych)

2 maja 2023 r. (przed Narodowy Świętem Konstytucji)

9 czerwca 2023 r. (dzień po Bożym Ciele)

21 – 22 czerwca 2023 r. (przed zakończeniem roku szkolnego)

 

ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE

ZAJĘCIA  dydaktyczno-wyrównawcze i rozwijające  uzdolnienia

klasy 1-3

Klasy 1.

Klasy 2.

Klasy 3.

dydaktyczno - wyrównawcze

dydaktyczno - wyrównawcze

dydaktyczno - wyrównawcze

Grażyna Koch,wt, 2 lek., 03

Beata Kwiczak, cz, 5 lek, 218

Ewa Górska, pon, 5 lek., 219                        

Grażyna Koch, wt, 5 lek., 16

Jolanta Jagiełka,cz, 5 lek., 19

Emilia Symonowicz, cz, 5 lek., 20

rozwijające uzdolnienia

rozwijające uzdolnienia

rozwijające uzdolnienia

Hanna Wardyńska,

wt, 5 lek.,303

Wioleta Pilecka,

czw, 5 lek., 304

Emilia Symonowicz,

pt, 5 lek., 20

 

klasy 4-8

Klasy 4.

Klasy 5.

Klasy 6.

Klasa 7a

Klasy 8.

dydaktyczno - wyrównawcze

dydaktyczno - wyrównawcze

dydaktyczno - wyrównawcze

dydaktyczno - wyrównawcze

dydaktyczno - wyrównawcze

j. polski,

wt, 7 lek, 108

j. polski,

wt, 7 lek., 217

j. polski,

pt, 7 lek., 118

j. polski,

pon, 7 lek., 217

j. polski,

śr, 8 lek., 217

Jolanta Kopińska

Hanna Włodarczak

Karolina Sroka

Hanna Włodarczak

Hanna Włodarczak

matematyka,                          cz, 7 lek., 226

matematyka,

pon, 7 lek., 241

matematyka,

wt, 1 lek., 225

matematyka,

pt, 1 lek., 226

matematyka,

cz, 8 lek., 224

Katarzyna Mleczko

Anna Stróżyńska

Anna Stróżyńska

Katarzyna Mleczko

Aneta Maternik

j. angielski,

pt, 7 lek., 110

j. angielski,

pt, 6 lek., 111

j. angielski,

śr, 8 lek., 117

j. angielski,

czw, 8 lek., 222

j. angielski,

wt, 8 lek., 117

Agnieszka Sierszchuła

Marzena Rosada

Hanna Polanowska

Sylwia Świątek

Hanna Polanowska

rozwijające uzdolnienia

rozwijające uzdolnienia

rozwijające uzdolnienia

rozwijające uzdolnienia

rozwijające uzdolnienia

j. polski,

wt, 7lek., 119

j. polski,

wt, 7 lek., 118

j. polski,

pt, 7 lek., 108

j. polski

j. polski,

śr, 8 lek., 119

Grażyna Lipińska

Karolina Sroka

Jolanta Kopińska

-----------------------

Grażyna Lipińska

matematyka,

cz, 7 lek., 224

matematyka,

pon, 7 lek., 225

matematyka,

wt, 1 lek., 224

matematyka

matematyka,

cz, 8 lek., 225

Aneta Maternik

S. Horoszkiewicz-Wołk

Aneta Maternik

----------------------

Anna Stróżyńska

j. angielski,

pt, 7 lek., 111

j. angielski,

pt, 6 lek., 110

j. angielski,

śr, 8 lek., 106

j. angielski,

j. angielski,

wt, 8 lek, 222

Marzena Rosada

Agnieszka Sierszchuła

Aleksandra Schaefer

---------------------

Sylwia Świątek

 

INNE

Zajęcia/ prowadzący

l.godz. w tyg.

Kiedy, gdzie?

Wszechstronne przygotowanie do zawodów sportowych ...D. Krzyśka

2

Czw. s.120, 14.30-16.00

Wszechstronne przygotowanie do zawodów sportowych ...D. Sinoradzka

2

Czw. s.120,14.30-16.00

Wszechstronne przygotowanie do zawodów sportowych ...B. Skowron

2

Pon. s.120, 14.30-16.00

Szkolne zajęcia sportowe przygotowujące do zawodów sportowych ...B. Turek

2

Śr., s. 120/122, 14.30-16.00

Klub dyskusyjny    Kl. 8  - I. Redmann

1

Śr., 8. lek.,242

Kółko muzyczne  - R. Bryk

1

Wt.,114,14.30-15.15

Zostań mistrzem kodowania  - W. Pilecka [2B]

1

Pt., 304,12.45-13.30

Zajęcia kulinarne - K. Jęśko

2

Wt., 005, 14.35-16.05

Zajęcia komputerowe - K. Jęśko , Gr. kl. 4-5

1

Wt.,  215, 13.40-14.25

Zajęcia komputerowe - K. Jęśko, Gr. kl. 3-4

1

Pon., 215, 13.40-14.25

Zajęcia kulinarne  - K. Mleczko

2

Pon., 005, 13.40-15.10

 

 

 

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY 2021/2022

 Przydział do klas I na rok szkolny 2022/2023 (.pdf)

Lista uczniów przyjętych do kl. I w roku szkolnym 2022/2023 -  Lista uczniów (.pdf)

Zarząd Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie w roku szkolnym 2020/2021

Marcin Waśko – przewodniczący
Monika Grębka-Radzi – zastępca przewodniczącego
Michał Piasek – sekretarz
Paweł Siemiński - Skarbnik

 

Składka na rzecz Rady Rodziców w roku szkolnym 2021/2022 uchwalona na zebraniu w dniu 29.09.2021 r. wynosi 60 zł, zaleca się nie mniej
niż 40 zł można wpłacać ją w ratach, u wychowawcy klasy lub na konto bankowe:

Odbiorca: Rada Rodziców SP nr 1, Czarnków, ul. Wroniecka 30

Rachunek: Bank Spółdzielczy w Czarnkowie

84 8951 0009 0000 0143 2000 0010

Tytułem: Jan Nowak, 1a

 

Ubezpieczenie NNW uczniów w roku 2021/2022

ogólne warunki ubezpieczenia (.pdf)

postanowienia dodatkowe (.pdf)

polisa (.pdf)

 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

TERMINY:
http://www.oke.poznan.pl/cms,5085,terminy.htm

 INFORMACJA O SPOSOBIE ORGANIZACJI I PRZEPROWADZANIA  EGZAMINU ÓSMOKLASISTY:

 http://www.oke.poznan.pl/cms,5084,procedury_informacja_o_sposobie_organizacji_i_przeprowadzania_egzaminu.htm

 

 Wychowawcy klas 

Klasa

Imię  i nazwisko wychowawcy

I a

Jolanta Jagiełka

I b

Wioleta Pilecka

I c

Katarzyna Klimczak

I d

Beata Kwiczak

II a

Danuta Kaczmarek

II b

Danuta Benrot

II c

Janina Daniel

II d

Emilia Symonowicz

III a

Grażyna Koch

III b

Ewa Górska

III c

Ewa Jasińska

III d

Hanna Wardyńska

IV a

Waldemar Dąbrowski

IV b

Agnieszka Sierszchuła

IV c

Hanna Polanowska

IV d

Karolina Gwiaździńska

V a

 Maria Michałek

V b

 Alina Dąbrowska

V c

 Karolina Sroka

V d

 Lucyna Piątkowska

V e

 Stanisława Horoszkiewicz - Wołk

VI a 

 Małgorzata Klimaszewska

VII a

 Aneta Maternik

VII b

 Sylwia Świątek

VII c

 Dorota Sinoradzka

VII d

 Katarzyna Mleczko

VII e

 Magdalena Ceglarz

VII f

 Włodzimierz Kubiś

VIII a

 Janusz Gołębiewski

VIII b

 Joanta Kopińska

VIII c

 Marzena Rosada

VIII d

Anna Stróżyńska

VIII e

Hanna Włodarczak

VIII f

Adam Sroka

 

------------

 

 

 

 

Pliki do pobrania:

Zasady zgłaszania i likwidacji szkód
Format: pdf, 600.03 kB
DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.