MUZYCZNY SUKCES
3 czerwca 2022r. w MCK w Czarnkowie odbył się Powiatowy Konkurs "Stań i śpiewaj". Naszą szkolę reprezentowały siostry Gabrysia i Liliana Kacprzak w dwóch kategoriach wiekowych. Obie dziewczynki zaśpiewały bardzo dobrze. Jurorzy postanowili nagrodzić Gabrysię Kasprzak przyznając jej I miejsce w kategorii 4-6 soliści. Gratulacje i brawa!!!
Ryszard Bryk


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!